HUF 2,000 za noc
HUF 2,000 za noc
Carpe Noctem Penthouse, Budapest, Hungary

Carpe Noctem Penthouse

Budapest, Hungary - Erzsebet Korut 50

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Jsme v přední části Kiraly zastávky Street na 4 / 6 tramvajové trati. Přímo naproti vchodu Hotel Corinthia Royal

Skutečnost: 60% z celkové podlahové plochy v Carpe Noctem Penthouse je sociální prostor.

Proč? Protože jsme přesvědčeni, že leží napříč pohovky fazole pytel, pohovka a sofa s ostatními cestujícími je mnohem lepší než šprtání milionů postele do malého prostoru. Proč jinak? Protože pokud jste osamělý cestovatel, cestující ve skupině, společenská osoba, někdo, kdo rád čte, někdo, kdo se chce dívat na filmy, někoho, kdo je na částečný odpoledne zdřímnout, nebo někoho, kdo chce plánovat svou další cestu, nebo někdo kdo chce kontrolovat e-maily svých ... ty všechny potřebují prostor na to in, a myslíme si, že je lepší být kolem lidí a sdílet s ostatními, jako svědomitý cestovatelů, protože nikdy nevíte, kdo by mohla být jen tvůj nový nejlepší kamarád, nebo více!

Skutečnost: Carpe Noctem zhasne pitné každou noc.

Proč? Protože jsme všichni ven a ven party zvířat, nebo skříň ti, kteří budou částečně na pár skleniček, jsou-li se správnými lidmi. Proč jinak? Vzhledem k tomu, Budapešť může být právě největší město na Zemi, a chceme, abyste zjistili, zda během noční doby s úžasnou zříceninu bary a levné nápoje (a diskontované nápoje příliš), a protože velké příběhy pocházejí od dobrých noci ven a my jsme rádi velké příběhy.

Skutečnost: Budapešť je největším městem na Zemi (viz výše, od Suzi 2010)

Proto nechceme si nechat ujít nic z toho, tak jsme vám podrobně check in, někdy až 20 minut, pokud se nezastaví nás, a ještě usnul! Řekneme vám všem DOS a co nedělat města, místa k vidění, prohlídky, které nejsou rip off, historie, pokud máte zájem, děsivý málo místa, kde jsme právě zamiloval do a přestěhoval sem, levné levné restaurací, stejně jako cokoliv na míru, které chcete pro váš výlet.

Skutečnost: neklidných cestující dostane svědí nohy a jde dál.

Tak jsme, abyste se nenudili celý den každý den. Csocso (stolní fotbal), šipky, kytara hrdinové, SingStar, šachy, poker a Yahtzee jsou jen částí naší populace kolekce, ale jsou také náchylní k s ADHD. a proto jsou pro všechny možnosti a nápady můžete mít v a z hostelu.

Skutečnost: ne všichni lidé mají játra nebo ledviny oceli.

Tak jsme se akceptovat, že párty každý večer může být příliš mnoho pro některé lidi (i když se to jmenuje Carpe Noctem!). Takže budeme vás mít občas detox před retox, a chlad, nebo hrát hry, sledovat filmy nebo používat internet zdarma, takže se můžete dostat zpátky na to druhý den!

Skutečnost: velké ubytovny nedostatek charakteru a zdá bezduchý.

Takže máme s motivem všech našich pokojů, zdobená místních pouličních umělců, a máme několik velmi osobitý zaměstnanců.

Skutečnost: Ne každý je kuřák, ale kuřáci milují kouření.

Chcete-li bojovat s tímto, máme jednu venkovní kuřácká zóna na naší galerii terasa (který má pěkný a jasný názor na bazilice sv Istvan je), takže můžete kouřit dál sledování západu slunce, a ne obtěžovat s astmatem nebo nekuřáky vás všech. Z terasy je také dost dobré i pro chytání slunečních paprsků ve dne stejně!

Fakt: po tom všem, párty a pohled vidět a cestování, lidé unavení.

Což je důvod, proč děláme hardcore párty mimo koleje, tak se dostanete na divoký každou noc v Budapešti na Hospůdky, shit-pub-pub-prochází, karaoke večery, strany Backpackers 'a cokoliv dalšího pořádáme pro vás zdarma , ale pokud chci, aby chill v hostelu nebo si brzy večer, můžete.

Skutečnost: špatné umístění vám způsobí zbytečnou chůzi, aniž by museli použít městskou hromadnou dopravu za příplatek (nebo strach z řadičů ...)

Tak jsme se podíval na mapu Pešti a dal pin ve středu, a rozhodl se dát naší ubytovně tam (Vyzkoušejte si to sami!) Naštěstí, že pin byl na nejrušnějším tramvajové trasy ve městě, vedle žlutou linkou metra a v docházkové vzdálenosti do většiny míst, ale všech slušných hospod, barů a restaurací!

Skutečnost: Backpackers mít vše, co je důležité, aby jim na jejich zádech a potřebují cítit, že je to bezpečné.

Tak jsme dali dvojité bezpečnostní klávesnice pro vstup do budovy, a investoval do high-tech bezpečnostní systém pro hotely a vaše dveře. Oh, a tam je skříňky pro vás v posteli, a zdarma Visací zámek taky!

Skutečnost: Jsme Brity a Australany, kteří občas miss některé věci z domova, pokud chcete vykouzlí úsměv na tváři nebo zaklepat euro nebo dvě z Vašeho pobytu, prosím kontaktujte nás s tím, co vám může přinést nás!

Fiction: je druh literatury. Máme několik knih pro vás číst, nebo víme, že dobré knihkupectví!

Upozornění: ne všechny tyto skutečnosti jsou skutečně věcně pravdivé, ale jsou hodně blízko. Penthouse je krásné místo v dvoustupňová byt v horní části klasicky stará budova, ale se zcela novým renovací. Milujeme to, Myslíme si, že bude k Rezervace!

Bohužel, vzhledem k předchozí zkušenosti, už nemůžeme přijmout rezervace pro lidi starší 40, jak jsme zjistili, že nebyly vhodné pro náš hostel. Pokud jste mimo toto věkové rozmezí, bude vám nabídnuto náhradní ubytování.

  • Carpe Noctem Penthouse, Budapest, Hungary, Hungary hotely a ubytovny
  • Carpe Noctem Penthouse, Budapest, Hungary, Nejlepší možnosti cestování a zážitky v Budapest
Prostor
  • Typ majetku: Jsme v přední části Kiraly zastávky Street na 4 / 6 tramvajové trati. Přímo naproti vchodu Hotel Corinthia Royal
  • Rok postavený: 2010
Jsme v přední části kiraly zastávky street na 4 / 6 tramvajové trati. přímo naproti vchodu hotel corinthia royal ubytování

Nejnižší dostupná cena: HUF 2,000 (Hungarian Forint)

10 postelí Smíšené kolej

Jsme v přední části kiraly zastávky street na 4 / 6 tramvajové trati. přímo naproti vchodu hotel corinthia royal vybavení

Věkové omezení Děti nejsou povoleny Výtah Gay přátelský Prádelna / komorník služby Povlečení Zavazadlové nosiče Multi-kulturní pracovníci Open 24 hodin Bez domácích zvírat Prohlídka / okružní pomoc WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

A / C Climate Control Backpacker zařízení Balkóny Kávovar / Elektronický klíč Fén Kuchyňky Lockers Mikrovlnné trouby půjčovna filmů Non-kuřácké pokoje Lednice Koupelna přeháňky bez vany Video hry WIFI


Politiky
Podrobnosti o ceně

HUF 2,000 za noc (Hungarian Forint)

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Jsme v přední části Kiraly zastávky Street na 4 / 6 tramvajové trati. Přímo naproti vchodu Hotel Corinthia Royal

Erzsebet Korut 50
Budapest
Budapest főváros
Hungary  1073

Jsme v přední části Kiraly zastávky Street na 4 / 6 tramvajové trati. Přímo naproti vchodu Hotel Corinthia Royal webová stránka

Zeměpisná šířka: 47.50231, Zeměpisná délka: 19.06642

Jak se tam dostat

Jsme v přední části Kiraly zastávky Street na 4 / 6 tramvajové trati. Přímo naproti vchodu Hotel Corinthia Royal. Jsme kousek od stanice metra Oktogon příliš.

Bohužel nemáme k dispozici jasné znamení mimo koleje, takže se ujistěte, že znáte adresu (Erzsebet krt 50) a Buzz 22 na klávesnici.

Z letiště 1: Vezměte kyvadlový vlak na nádraží Nyugati, to trvá asi 22 až 24 minuta pak dostanete 4 / 6 tramvají, v opačném směru ter Moszkva, pro 2 zastávky, které budou Kiraly utca. Zde vystoupit a zavolat bzučák 22 na no. 50 krt Erzsébet, dveře mezi 'Foto sál' a směnárna.

Z letiště 2: Take 200E autobusem směrem Kobanya Kispest a pak mít modrou linkou metra směrem Ujpest Központ pak vystupte na vlakové nádraží Nyugati. Odtud si můžete vzít 4 / 6 tram 2 zastávky, v opačném směru ter Moszkva, pro 2 zastávky, které budou Kiraly utca. Zde vystoupit a zavolat bzučák 22 na no. 50 krt Erzsébet, dveře mezi 'Foto sál' a směnárna.

Od Keleti železniční mezinárodní nádraží: Jeďte autobusem. 5, 7 nebo 173 dvě zastávky na Blaha ter Luijza a pak dostanete na 4 / 6 tramvají pro 2 zastávky, které budou Kiraly utca. Zde vystoupit a zavolat bzučák na číslo 50 Erzsébet Boulevard 22, mezi dveřmi 'Foto sál' a směnárna.

Od vlakového nádraží Nyugati: Take 4 / 6 tramvají, v opačném směru z náměstí v Moskvě, pro 2 zastávky, které budou Kiraly utca. Zde vystoupit a zavolat bzučák 22 na no. 50 Erzsébet krt, dveře mezi 'Foto sál' a směnárna.

NEPLIGET z autobusového nádraží: Take modré metro ve směru Ujpest Központ pro 8 zastávky a vystupte na Nyugati Palyaudvar. Pojď ven ze sklepa a na ulici úrovni, a to 4 / 6 tramvají, v opačném směru ter Moszkva, pro 2 zastávky, které budou Kiraly utca. Zde vystoupit a zavolat bzučák 22 na no. 50 Erzsébet krt, dveře mezi 'Foto sál' a směnárna.

Důrazně doporučujeme, abyste zakoupit vstupenky na všechny prostředky veřejné dopravy. Vstupenky jsou k dispozici ze všech stanic metra, relé obchody v suterénech a často z prodejních automatů na tramvajové zastávky. Jedním ze způsobů, jediný lístek na metro, tramvaj, autobus nebo trolejbus stojí 320 HUFs. Přistižení bez jízdenky vás bude stát 6000 HUFs pokut a správci mohou být velmi zastrašující. Na letišti si můžete koupit vstupenky na vlak z turistické informační recepce. Stojí přibližně 400 HUFs.