€50 za noc
€50 za noc
Differently Rooms And Apartments, Budapest, Hungary

Differently Rooms And Apartments

Budapest, Hungary - Fovam Ter 4
4.1   

Přečtěte si 1 recenzi

  • Výjimečná služba
  • Výborná jídla
  • Pozoruhodně čistý
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Sziget Festival Trip ... We are 3 male students who booked an apartement at Differently Rooms And Apartments in Budapest, Hungary. Sadly the guys didn't know, that we were arriving when we contacted them because of the key for the apartement. The always friendly manager told us, that ...

Popis - Byt

V bytě je cca 50 m² ve 3. patře, 2 pokoje s kuchyňkou, hala a koupelna. Máme zde 2 pokoje, v jednom pokoji může na včelí max. 4 osoby (1 dvoulůžko, 1 jednolůžkový a 1 mohou být přidány) a ve druhém pokoji max. 2 osoby (1 manželská postel).
Ručníky, přikrývky a listy atd., jsou tam. Na check-in můžete získat informace, kde koupit jízdenky na MHD, známky a telefonní karty. Intercom systém je u předních dveří. Volný tištěných map měst a turistických brožur jsme která vám po vašem příjezdu.
Byt je v cihlovém, rekonstruovaná budova má výtah. Kuchyň je vybavena lednicí, sporák, vlastní stravování. Koupelna má koupací vanu se sprchou, umyvadlo a pračka.

  • Differently Rooms And Apartments, Budapest, Hungary, Hungary hotely a ubytovny
  • Differently Rooms And Apartments, Budapest, Hungary, Turistické třídní hotely v Budapest
Prostor
  • Typ majetku: Byt
  • Byt pokoje / jednotky: 2
  • Rok postavený: 1886
  • Renovovaný: 2006
  • Veřejná klasifikace: 4
Byt ubytování

Nejnižší dostupná cena: €50

Byt apartmán pro 6 osob Dvakrát Jednotný Trojitý

Byt vybavení

Výtah Povlečení Multi-kulturní pracovníci otevřeno 24 hodin WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Balkony kávy a čaje Fén Železo / žehlicí prkno Soukromá koupelna Lednice Televizní Televize (kabel / satelit) VCR / DVD WIFI


Sousedství

Byt je situován na náměstí Fovám, začátek ulice Váci, ve středu města a hlavní turistické oblasti v Pešti, V okrese. Pohled je na trhu města Starý, Zelený most svobody a panoramatický výhled na Dunaj, park, druhé straně města, Buda straně a na začátku ulice Váci.


Politiky
Podrobnosti o ceně

€50 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican ExpressDiscover

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Platba v Euro po příjezdu!

Umístění - Byt

Fovam Ter 4
Budapest
Budapest főváros
Hungary  1056

Zeměpisná šířka: 47.48767, Zeměpisná délka: 19.05708

Jak se tam dostat

Letiště

Pro transfer z letiště doporučujeme Minibus. Minibus vás pro Forint 2100 na osobu (cca 9 EUR) z letiště na všechny adresy v centru Budapešti. To trvá asi 35 minut, protože letiště je na okraji města. Zjistíte, že Minibus stole poté, co složil vlastní. Místenka není nutné před příjezdem na letiště. Pokud již víte, kdy budete muset vrátit zpět na letiště můžete zakoupit Minibus zpáteční letenky za 3600 forint.

Nádraží

Existují 3 různé nádražích v Budapešti: Keleti (Východní), Nyugati (západní) a Deli (South). Pokud přijedete na nádraží Nyugati mít modré metro na stanici, aby tér Kálvin, odtud pěšky nebo 1 zastávka tramvají s 47 nebo 49.
Pokud přijedete na nádraží Keleti mít červenou linkou metra do stanice Deák náměstí, odtud modré metro do stanice tér Kálvin, a pak pěšky nebo 1 zastávka tramvají s 47 nebo 49.
Pokud přijedete na nádraží Deli mít červenou linku metra až do stanice Deák náměstí, odtud modré metro do stanice tér Kálvin, a pak pěšky nebo 1 zastávka tramvají s 47 nebo 49.

Metro: Blue metro M3 Kalvin ter stanice
Tramvají č. 2, 49 nebo 47 Fővám vesmírné stanici
15 Fővám náměstí Autobusové nádraží
Fővám vesmírné stanice Trolejbus 83

Nejbližší letiště: Ferihegy, 30 minut taxíkem je vzdálenost od města!