€15 co noc
€15 co noc
East Side Hostel, Budapest, Hungary

East Side Hostel

Budapest, Hungary - Jobbágy U. 11.
2.6   

3 Całkowite recenzje

  • Jedna z lepszych lokalizacji
  • Dobra wartość
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

Terrible Experience ... If you choose this it for its amazing location, don’t: the common practice is to overbook the hostel and send the tourists in other apartments. The biggest issue we had was the parking.They say that they have parking.That is a lie. You need to park on ...

Opis - Hostel

Budapeszt grooviest hostel - zalecane przez Lonely Planet! East Side roztacza się widok na Dunaj z balkonu i najbezpieczniejsze miejsce w mieście - w pobliżu wspaniałej Budynek Parlamentu i Węgier Ministerstwo Obrony Narodowej, uroczej okolicy jest strzeżony przez 24 godziny na dobę.

East Side znajduje się w pobliżu kilku głównych tramwaj w Budapeszcie i metra, dzięki czemu łatwo się tu dostać - a kiedy już przyjechali, nadal łatwego życia w naszym hostelu niefrasobliwe, przyjazny i przytulny salon z wygodnym i kuchnia wspólne obszaru, na którym gościmy w naszym bezpłatnym Strony Gulasz każdy poniedziałek.

Nie martw się, jest mnóstwo dobrych czasach dzieje się w pozostałej części tygodnia, za - East Side młodych pracowników zna wszystkie wskazówki i porady za to, że tani i zabawy pobyt w Budapeszcie, z poruszaniem się do kąpielisk termalnych, muzeów i atrakcji, do najlepszego miasta dzikich nocnych. Margaret Island (ogromny park, który w domu do najbardziej popularnych w Budapeszcie na świeżym powietrzu ogródków piwnych i dyskotek) znajduje się zaledwie 10 minut spacerem ... i 17 minut rozłożyć z powrotem.

Darmowe wyżywienie, bezpłatny internet, bezpłatne korzystanie rowerów, wolne pościel i beztroską ludzi ... czego więcej można chcieć? Wschodniej zaczynają się w East Side Hostel!

Przyjazd od godz 23/09

  • East Side Hostel, Budapest, Hungary, Hungary hotele i hostele
  • East Side Hostel, Budapest, Hungary, Natychmiastowe rezerwacje online w Budapest
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Hostel
  • Rok budowy: 2004
  • Odnowiony: 2006
  • Klasyfikacja publiczna: 1
Hostel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €15

6 Mixwd Double Mieszane Dorm Twin

Hostel udogodnienia

24-godzinna recepcja Ograniczenia wiekowe Śniadanie Dzieci nie wolno Winda Darmowe rozmowy telefoniczne lokalne Pralnia / valet service wielojęzyczny personel Nie ma godziny policyjnej Taksówki

Wyposażenie pokoju

Kawy i herbaty Internet Wspólna łazienka Telewizja Telewizja (kabel / satelita) VCR / DVD Wake-up calls


Zasady
Szczegóły ceny

€15 - 38 co noc

Lokalizacja - Hostel

Jobbágy U. 11.
Budapest
Budapest főváros
Hungary  1076

Szerokość: 47.50268, Długość geograficzna: 19.08909

Jak się tam dostać

WESTERN Z dworca kolejowego:

  Spacer w dół Szent Istvan körút kierunku Mostu Małgorzaty i skręć w lewo na rogu Fifth, które powinny być Falk Miksa ut, a hostel jest numer 24-26.

EAST Z dworca kolejowego:

  Weź czerwoną linią metra w kierunku Deli pu i wysiąść na "Kossuth Ter" (4 przystanki). Kiedy wracasz na stacji metra pieszo prosto utrzymanie parlamentu po lewej stronie, aż dojdziesz do Falk Miksa utca. Nasz hostel jest numer 24-26.

Népliget z dworca autobusowego:

  Weź niebieską linią metra Ujpest-Town kierunku Dworca Zachodniego i wysiąść na ". Stamtąd po dojazd od zachodniego dworca kolejowego.

Z lotniska:

  Weź autobus nr. 93 do ostatniego przystanku. To powinien być początek niebieskiej linii metra. Zapoznaj się z linią metra i wysiąść na "Western Railway. Stamtąd po dojazd od zachodniego dworca kolejowego.