Grandio Party Hostel

Grandio Party Hostel

Budapest, Hungary - Nagy Diofa 8
HUF 2,600 za noc
HUF 2,600 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Od Keleti mezinárodní vlakové nádraží<br><br>pěšky, vstup na vlakové nádraží a pě&s

Můžete spát, když jsi mrtvá, takže nečekejte, že dostanete všechny zde.

Na Grandio věříme v rozbíjení přes omezení přijatelného chování. Takže zapomeňte všechna pravidla, že váš normální život s sebou nese, a zbavili svého rozumnější já. Můžete působit na své naléhá zde můžete tančit jako nikdo se dívá, a úsměv, jako máte na mysli, že. Můžete vyhřívat v bezohledné chaos v 5 hodin ráno, když odmyslíme všechny BS a začít spojující se skutečnými lidmi na intimní úrovni v jednom z nejpoutavějších míst na světě.

Ok, pokud jste přežil, že úder do střeva a dobrodružné dost, aby čtení pojďme dál.

Jsme jediná strana ubytovny v Budapešti, a budeme jednat líbí, takže jsme dát nejvíce syrové, eklektický a skutečně unikátní mix krveprolití a kultury na 150 let staré dědictví-památkově chráněný objekt a rostl džungle u hlavního vchodu .

Protože jsme jediná strana hostelu ve městě a různé povahy jsme museli okořenit normální recept na hostel očekávání, a dělat některé věci, které ostatní kluci nemohli dělat ani nebyli připraveni.

To znamená, že ...

Umění je pro nás velmi důležitá, takže jsme přinesli ve městě je nejlepší pouliční umělci, aby páni v našem hříšně tématické místnosti. Takže nebuďte překvapeni, pokud uvidíte Nintendo-esque Mike Tyson usmíval nad postel nebo kabaret inspirovaný nohy rozléhající se podél zdi zve, abyste byli žádostivý. A pokud Graffiti je vaše scéna nyní chůze po schodech nahoru do hostelu, jeho stěny zdobí tagy z prvního Budapešti graffiti umělců, jejichž obchod je několik bloků dál. A nestyďte se, milujeme se dozví o umělecké hosty 'talenty, a máme spoustu prázdných zdí, které by mohly sloužit jako plátno pro váš další mistrovské dílo.

10 metrů od vašeho pokoje, je jedním z nejuznávanějších tyče sezóny, které byly obsaženy v cestovní články, časopisy a mezinárodní blogy. A pokud blízkost a popularita baru nebylo dost, jsme vypracovali speciální drink nabídky pro hosty, aby se vaše plné kapsy a žízeň uhašena.

Pokud se pozdě v noci a horké skvrny v podzemí kultovní klasika zřícenina barů je na pořadu jednání, bude náš dobře cestoval zaměstnanci různých maniaků, hudebníci a profesionální napáječky bude čekat každou noc, aby vás na karaoke noci, exkluzivní šaty-batohem stran, Hospůdky a řadu dalších chlastu-naplněné volby. Rave na turecké lázně domy nebo živá hudba na ukrajinské člun se nikdy více než žádost pryč.

Většina noci se zdají příliš krátké, takže ve 3 hodiny ráno, kdy město říká, že ticho a každý jiný hostel je zasunutí své hosty do postele, řekneme jít do naší pozdní noci pokoj vyvěsíme na houpací síť a pokračovat v hluboké diskuse, hrát hry pití nebo zaplombovat řešit na naší custom-made divadelní scénu postel darované národní opery (použít svou představivost, aby se její účel). Sundat pár kytar a džem til ráno, a pokud máte pocit, vyprahlá, bude jediným známým pivo automatu v Maďarsku se čeká na vás v další místnosti plně naložený a ledově studená.

Jste-li přátelské hráče nebo chladnokrevné závodník se na hře Foosball nebo Ping Pong v naší herně. Ale dostat své praxe v naší neděle "Pivní olympiády" a "Beat služebního Challenge", včetně svět-neslavný "10 Tequila Challenge".

Samozřejmě jsme neměli šetřit na malé věci, tak zdarma čaj a kávu, čisté prádlo a wifi v ceně.

Takže tam je to, nad slunce jasné a jednoduché, jako v neděli ráno. Tak pojď k nám v džungli, budeme ty s vysokými studené nápoje s úsměvem, protože víme, že něco, co nikdo jiný nedělá, a mají všechny bavit.

Prostor
  • Typ majetku: Od Keleti mezinárodní vlakové nádraží

    pěšky, vstup na vlakové nádraží a pě&s
  • Renovovaný: 2010
Od keleti mezinárodní vlakové nádraží<br><br>pěšky, vstup na vlakové nádraží a pě&s ubytování

Nejnižší dostupná cena: HUF 2,600 (Hungarian Forint)

Smíšené kolej

Od keleti mezinárodní vlakové nádraží<br><br>pěšky, vstup na vlakové nádraží a pě&s vybavení

Věkové omezení Bar / salonek snídaně (za příplatek) Děti nejsou povoleny Gay Friendly Skupina služby Povlečení Domácí zvířata nejsou povolena WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Přípravu kávy a čaje Elektronický klíč Ensuite Šatní skříně Non-kuřácké pokoje Lednice přeháňky bez vany WIFI


Jídlo a pití
Jíst v domě
Hoppa
Celý maďarské restaurace s týdenní změnou menu
Gril
Bar hamburgery gril prodejní a snídaně
Jídlo venku
El Rapido
Dobré čerstvé mexická
Malé žhavé uhlíky
Výborná thajská wok a polévka

Politiky
Podrobnosti o ceně

HUF 2,600 - 3,000 za noc (Hungarian Forint)

Umístění - Od Keleti mezinárodní vlakové nádraží<br><br>pěšky, vstup na vlakové nádraží a pě&s

Nagy Diofa 8
Budapest
Budapest főváros
Hungary  1075

Zeměpisná šířka: 47.49691, Zeměpisná délka: 19.06538

Jak se tam dostat

Od Keleti mezinárodní vlakové nádraží

pěšky, vstup na vlakové nádraží a pěšky dolů Rákóczi út Až přijedete na Velký Walnut Street na pravé straně. Odbočit vpravo a pokračovat rovně. Grandio je jen přes první blok na levé straně. jsme hnědé brány na levé straně s nápisem 'grandio', to není žádný. 8.

Autobusem (nejjednodušší) Získejte ne. 5, nebo žádná. 7 nebo ne. 173 na 3 zastávky, vystupte na zastavení Urania. Odtud odbočte vpravo a pak vlevo pak do Nagy diofa utca, jsme hnědé brány na levé straně s nápisem 'grandio', to není žádný. 8. Byste měli koupit lístek a ověřovat je pro 320 HUFS nebo můžete chytí a je pokuta 6000 HUFS!

Od Nepliget autobusového nádraží mezinárodní

Kupte si lístek na metro (320 HUFS) a potvrdit to. Přejít na metro severním směrem Ujpest Kospont. Změna vedení na Deak Ferenc ter na červenou linkou metra a výstupu po jednu zastávku, Astoria. Když přišel a escaltors odbočit vpravo, sjezd silnice Rákóczi. Procházka touto ulicí a doleva dolů High Street, Ořech. Grandio je na levé straně těsně nad prvním bloku, bez. 8.

Z letiště Ferihegy 1 nebo 2
Získejte 200E shuttle bus (320 HUFS vstupenka) na lomu Kispest. Odtud Přejít na metro severním směrem Ujpest Kospont. Změna vedení na Deak Ferenc ter na červenou linkou metra a výstupu po jednu zastávku, Astoria. Když přišel a escaltors odbočit vpravo, sjezd silnice Rákóczi. Procházka touto ulicí a doleva dolů High Street, Ořech. Grandio je na levé straně těsně nad prvním bloku, bez. 8.