HUF 3,800 za noc
HUF 3,800 za noc
Hostel Domino, Budapest, Hungary

Hostel Domino

Budapest, Hungary - Váci U.77.

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

Náš zbrusu nový hostel se nachází v nejznámější pěší a nákupní ulice v centru Budapešti. Malých a středních kolejní pokoje jsou čisté a pohodlný, ideální pro jednotlivce nebo malé skupiny. Pokud hledáte pro high-kvalitní ubytování s mladistvou, přátelské atmosféře za dostupnou sazbu, hledat žádné další! Nabízíme Vám nejlepší hodnota ve městě. V docházkové vzdálenosti najdete mnoho barů, klubů, kaváren a restaurací. Náš hostel je nejlepší volbou, pokud chcete být na pulzující srdce z Budapešti a sbírat zkušenosti z první ruky života města. Máme otevřeno 24 hodin, takže naše užitečné a přátelský personál jsou k vašim službám kdykoli.

Vzhledem k tomu, hostelu je ve velmi centru umístění je poblíž Dunaje, většina pamětihodností Budapešti, stejně jako mnoho obchodů a restaurací. V docházkové vzdálenosti najdete slavného trhu Hall, o svobodném mostu a Národního muzea, ale mnoho dalších památek ve městě jsou jen velmi krátké cesty mimo veřejnou dopravou

Nabízíme pohodlný, prostorný, světlý 4-6-8-lůžkový pokoj ubytovna se společnými koupelnami. Naše pestré a přátelské koleje jsou nejlepší volbou pro skupiny i jediný cestující, protože jste doslova otevřel dveře k novým přátelstvím. Všechny pokoje jsou vybaveny všemi moderními vymoženostmi, které batohem cítit jako doma, včetně nového, pohodlné palandy a jednotlivé skříňky pro každou postel. Provádíme veškeré ložní prádlo a ručníky zdarma si lze pronajmout na recepci.
Máme pokoje s bezbariérovým-přátelské zařízení.
Prostorný salónek oblasti a naše užitečné, anglicky-mluvící recepční vám zaručí hladký check-in a vřelé přivítání. Po dlouhém dni okružní, neváhejte a nechte si vlasy dolů a vyměnit si názory s ostatními cestujícími v naší společné místnosti ve sklepě

Služby

  Přístup k internetu v hale
  Prádelna (mytí a sušení stroj)
  Letiště pick-up naší vlastní letiště společnosti (pro více informací nás kontaktujte přímo)
  Povlečení
  Bezpečnostní skříňky
  Zavazadla uložení
  Guest kuchyni
  Telefon / Fax zařízení
  24 hodinová recepce / žádný zákaz vycházení / bez blokování
  Lift / Výtah
  Zákaz kouření (pouze v určených oblastech)
  Daně v ceně
  Společenská místnost
  Rezervace pro vyhlídkové: bus, pěší výlety a aktivity
  Vlasy-sušárna k dispozici na recepci
  Telefonní karty & volání karty jsou k dispozici na recepci

 • Hostel Domino, Budapest, Hungary, Hungary hotely a ubytovny
 • Hostel Domino, Budapest, Hungary, Slavné prázdninové lokality v Budapest
Prostor
 • Typ majetku: Hostel
 • Hostel pokoje / jednotky: 26
 • Renovovaný: 2006
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: HUF 3,800 (Hungarian Forint)

4-lůžkový koleje 8-lůžkový kolej Dvakrát Míchaný kolej Quad
 • Přihlaste se po: 2:00am
 • Podívejte se předtím: 10:00am

Hostel vybavení

Projděte se po naší malebné ulice - Váci utca, ale jíst kdekoli jinde, pokud jste bohatí. Kříž v blízkosti mostu Svoboda (3 minuty), aby prozkoumala Citadela na vrcholu (a jeskyně kostel uvnitř) Gellért Hill. Podívejte se na slavné lázně Gellért. Pěší & zával v Buda Hills (zeptejte se na recepci). Sníst! K dispozici je více než jen maďarské kuchyně Guláš (a btw guláš je vlastně polévka samozřejmě). Hit na ulicích! V centru Budapešti je velmi schůdný-vědomí eklektik architektura nad svou hlavu.

24-hod recepce Letiště přejímaný Výtah Hot vana Prádelna / komorník služby Povlečení Setkání příslušenství Multi-kulturní pracovníci No curfew otevřeno 24 hodin Domácí zvířata Kouření povoleno Prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Nabízíme pohodlný, prostorný, světlý 4-6-8-lůžkový pokoj ubytovna se společnými koupelnami. Naše pestré a přátelské koleje jsou nejlepší volbou pro skupiny i jediný cestující, protože jste doslova otevřel dveře k novým přátelstvím. Všechny pokoje jsou vybaveny všemi moderními vymoženostmi, které batohem cítit jako doma, včetně nového, pohodlné palandy a jednotlivé skříňky pro každou postel. Provádíme veškeré ložní prádlo a ručníky zdarma si lze pronajmout na recepci.

Prostorný obývací pokoj oblasti a naše užitečné, anglicky-mluvící recepční vám zaručí hladký check-in a vřelé přivítání. Po dlouhém dni okružní, neváhejte a nechte si vlasy dolů a vyměnit si názory s ostatními cestujícími v naší společné místnosti ve sklepě.

Backpacker zařízení Šatní skříně Non-kuřácké pokoje


Sousedství

V docházkové vzdálenosti najdete mnoho barů, klubů, kaváren a restaurací. Náš hostel je nejlepší volbou, pokud chcete být na pulzující srdce z Budapešti a sbírat zkušenosti z první ruky života města.

Body zájmu
 • Národní muzeum - 500 metr
 • Tržnice-150 metr
 • Svoboda Bridge-100 metr
 • Gellert koupele-300 metr
 • Dunaj-100 meter

Politiky
Podrobnosti o ceně

HUF 3,800 za noc (Hungarian Forint)

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Údaje o kreditní kartě slouží pouze jako druh záruky, nemáme
 poplatek je v předstihu! Podle našich storno podmínky můžete zrušit
Vaše rezervace 24 hodin před plánovaným příjezdem bez jakýchkoli poplatků,
 jinak bychom nabít kartu s výší první noc.
V opačném případě žádáme naše hosty platit v hotovosti, v maďarštině forintů, pokud je to možné.

Umístění - Hostel

Váci U.77.
Budapest
Budapest főváros
Hungary  1056

Zeměpisná šířka: 47.48862, Zeměpisná délka: 19.05659

Jak se tam dostat

Vzhledem k tomu, hostelu je ve velmi centru umístění je poblíž Dunaje, většina pamětihodností Budapešti, stejně jako mnoho obchodů a restaurací. V docházkové vzdálenosti najdete slavného trhu Hall, o svobodném mostu a Národního muzea, ale mnoho dalších památek ve městě jsou jen velmi krátké cesty mimo hromadnou dopravou.

Od Keleti Nádraží autobusem 7 (5 zastávek s černým 7 autobus, ale s červeným 7 autobusem, jen 2 zastávky) na Ferenciek náměstí. Procházka 20 metrů a odbočit vlevo na Váci utca. Vezměte chodník pod silnici pak pokračovat podél Váci utca do hostelu na číslo 77, na rohu Havas utca.

Od stanice metra Náměstí Kalvin (M2-modrá): Procházka k Dunaji; Odbočte vpravo na 3. rohu do Burger King pak rovně do Váci utca 77

Z letiště chytit autobus na letiště, který vás vezme přímo do konce modré metro: K-Kispest ő důl. Odtud metrem k tér Kalvin pak pěšky směrem k Dunaji; Odbočte vpravo na 3. rohu do Burger King pak rovně do Váci utca 77 Najdete hostelu po levé straně.
Pokud nám zašlete e-mail s podrobnosti vašeho letu v předstihu, váš organismus můžeme pick-up na letišti naší vlastní kyvadlovou společnosti.

Z mezinárodního autobusového terminálu (Népliget) vzít Kalvin náměstí stanice metra pak pěšky do Dunaje směrem, odbočit vpravo na 3. rohu do Burger King pak rovně do Váci utca 77 Najdete hostelu po levé straně.

Nejbližší letiště: Terminál 1, Terminál 2