€50 za noc
€50 za noc
Opera House Residence, Budapest, Hungary

Opera House Residence

Budapest, Hungary - Rakoczi Ut 13
3.8   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Úžasné možnosti stravování
 • Velmi bezpečné prostředí
 • Výborná čistota
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

A very nice place ... It was a nice experience.
The place was nice, cheap, safe.
The personel was attentive without being intrusive I recommend U this hostel.

Popis - Byt

Máme v naší nabídce 3 apartmány, exkluzivní poloha a nabídka. Apartmány jsou situovány na Andrássy út, centrum města s výhledem na opeře. Maďarský používá se počítá k žijících v této oblasti, a to budovy v 19. století. Je to jeden z nejvíce exkluzivní prostor ve městě.
Naše adresa je Andrássy út 27.

 • Opera House Residence, Budapest, Hungary, Hungary hotely a ubytovny
 • Opera House Residence, Budapest, Hungary, Hotelových prázdnin v Budapest
Prostor
 • Typ majetku: Byt
 • Byt pokoje / jednotky: 3
 • Rok postavený: 1885
 • Renovovaný: 2008
 • Veřejná klasifikace: 4
Byt ubytování

Nejnižší dostupná cena: €50

Apartmán Apartmán pro 13 osob King Jednotný Standard Trojitý
 • Přihlaste se po: 10:00am
 • Podívejte se předtím: noon

Byt vybavení

Letiště vyzvednutí Výtah Historické webu internet bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Povlečení otevřeno 24 hodin parkoviště (zdarma) Domácí zvířata povolena Restaurace na místě Taxi služba WIFI (zdarma)

Vybavení pokojů

Máme zde 3 nezávislé apartmány s vlastní koupelnou. Každý apartmán je 40 m, maximální pro 4 osoby v každém bytě. Ve 3 apartmánech se můžeme ubytovat 13 osob. Apartmány jsou na 3. patro, dům má výtah, pohled na dům Opera a Andrássyho bulvár.
Ručníky, přikrývky a listy atd., jsou tam. Na check-in můžete získat informace, kde koupit jízdenky na MHD, známky a telefonní karty. Intercom systém je u předních dveří. Volný tištěných map měst a turistických brožur jsme která vám po vašem příjezdu.
Apartmány jsou v cihlovém, rekonstruovaná budova, dům je kulturní památka, turistická atrakce. Kuchyně je rozdělena na 3 apartmánech, vybaveny lednicí, sporákem, kávovar, vlastní stravování, pračka. Také je sdílený počítač s 24 hodin přístup k internetu. Každá koupelna má koupací vanu se sprchou a umyvadlem.

Přípravu kávy a čaje Fén internet Železo / žehlicí prkno Kuchyňky Mikrovlnné Soukromá koupelna Lednice Televizní VCR / DVD WIFI


Politiky
Podrobnosti o ceně

€50 za noc

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Umístění - Byt

Rakoczi Ut 13
Budapest
Budapest főváros
Hungary  1088

Zeměpisná šířka: 47.49492, Zeměpisná délka: 19.06331

Jak se tam dostat

Máme partner taxi služby společnost ušetřit čas a peníze.
Pokud potřebujete taxi službu zavolejte mi po příjezdu do Budapešti budu objednat taxi pro vás. Je to naše partnerské společnosti v Budapešti Taxi službu a bude vám do bytu za diskontní ceny. Pokud nechcete, aby naše služby si můžete vybrat mezi Taxi, minibusy či MHD. Pokud chcete používat veřejnou dopravu autobusem 200 na konečnou zastávku. Odtud můžete použít modré metro do centra města.
Také to je více bezpečné používání našich taxi službu, protože budeme vědět, kdykoliv nichž jeden taxikář byl s vámi v případě problémů. Pokud užíváte jiné služby jsme dont zaručit, pokud ztratíte kufry nebo když bude účtována.
Pokud potřebujete taxi po svém příchodu na letiště jděte na stůl informace a posílat mi sms zprávu nebo zavolejte mi na můj mobilní telefon, pošlete mi název terminálu 1, 2a a 2b a budu objednat taxi pro vás. Cena je opravit z letiště 6000 HUF nebo 26 euro s maximálně 20 minut čekání .. Počkejte taxi na informační pult, bude řidič přijde v 5-15 minut s Vaším jménem na stůl. Počkejte na info desk, dont jít od toho, protože pokud bude taxi na vás čeká více než 20 minut byste měli platit za čekání a jeho parkování. Cena na letiště z bytu je 5000 HUF nebo 22 euro. Tyto ceny jsou platné od 10. října 2008. To je zvláštní slevu pro naše zákazníky!

Tato cena je celkem za jeden, dva, tři nebo 4 lidi!

Existují 3 různé nádražích v Budapešti: Keleti (Východní), Nyugati (západní) a Deli (South).
Pokud přijedete na nádraží Nyugati mít 4 nebo 6 tramvají 1 zastávka na Oktogon.
Pokud přijedete na nádraží Keleti mít červenou linkou metra do stanice Deák náměstí, odtud žlutou metra na stanici Opera.
Pokud přijedete na nádraží Deli mít červenou linku metra až do stanice Deák náměstí, odtud žlutou metra na stanici Opera.